5 grudnia oficjalnie rozpoczęła się druga edycja konkursu na Najfajniejszego Wolontariusza Programów, Społecznych – Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Jedną z finalistek jest kętrzynianka Marzena Cichomska, która jako jedyna reprezentuje nasze województwo.

Tegoroczna edycja konkursu stawia na dwie rzeczy – „podejmowanie wyzwań i dbanie o swój rozwój, a także inspirowanie do tego innych”. Kandydatów do konkursu mógł zgłosić wyłącznie lider, koordynator bądź inny wolontariusz. Ostatecznie do finału zakwalifikowało się 16 osób, czyli po jednej z każdego województwa.

Województwo Warmińsko-Mazurskie, a tym samym Kętrzyn reprezentuje liderka Marzena Cichomska. Przygodę z paczką rozpoczęła 2013 roku jako rodzina potrzebująca. Rok później podjęła decyzję, że zostanie wolontariuszem, by w ten sposób odwdzięczyć się za otrzymaną pomoc i wiarę w lepsze jutro. Udział w konkursie to dla niej nowe wyzwanie, a o sobie mówi krótko „Jestem tym impulsem do zmiany, bo lubię ludzi!”.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było nagranie 90 sekundowego filmu prezentującego sylwetkę kandydata. Teraz kętrzyniance możemy pomóc naszymi głosami.
Wystarczy wejść na stronę i oddać głos przy nazwisku laureatki. Głosowanie trwa do 16 grudnia do godz. 20:30. 


ZAGŁOSUJ TUTAJ

Gala podsumowująca akcję Szlachetna Paczka 2018 odbędzie się 16 grudnia i będzie transmitowana na żywo o godzinie 20:00 w TVNie.