Wprawdzie 26 Finał WOŚP już za nami, ale kętrzyński Sztab pracuje pełną parą. Nie wsparłeś Orkiestry 14 stycznia? Nic straconego. Masz jeszcze okazję.
 
Wszystko za sprawą aukcji, które już toczą się na allegro. Można tam znaleźć masę ciekawych rzeczy, które nie zostały zlicytowane lub sprzedane podczas imprezy finałowej 14 stycznia. Wśród gadżetów można znaleźć m.in. kalendarz ścienny z autografem od Marty Walczykiewicz – Wicemistrzyni Olimpijskiej z Rio w kajakarstwie, gadżety WOŚP i zespołu Nocny Kochanek, płyty, książki, obrazy. Część rzeczy jest licytowanych również bezpośrednio na facebooku. – Otrzymaliśmy naprawdę niesamowicie dużą ilość rzeczy na finałową licytację. Gdybyśmy chcieli licytować wszystko, to impreza trwałaby cały weekend – cieszy się Marek Małagocki, Szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kętrzynie. – Wiele przedmiotów udało się sprzedać po aukcji na stoisku pod sceną. Jednak sporo ciekawych gadżetów zostało. Czas na rozliczenie mamy do końca lutego i chcemy ten okres maksymalnie wykorzystać na powiększenie kwoty dla Fundacji WOŚP.
Tegoroczny finał odbył się 14 stycznia. Kętrzyński Sztab zebrał 52 282,28 zł. W całym powiecie kętrzyńskim zebrano prawie 100 tys. zł.
Wolontariusze z Kętrzyna zapraszają również do swojej siedziby w Powiatowym Domu Kultury „Czerwony Tulipan” przy ul. Pocztowej 13 w Kętrzynie. W czwartki w godz. 14.00 – 16.00 i w piątki od 14.00 do 17.00 będzie można zakupić przedmioty, które nie trafią na internetowe aukcje.
Szczegółowe informacje można znaleźć na facebooku SztabWOSPKetrzyn .
 
źródło: sztab WOŚP Kętrzyn – Wojciech Caruk