Policjanci zatrzymali 2 mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia do aresztów śledczych. 21-letni mieszkaniec Kętrzyna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości za kradzież, natomiast 37-letni mieszkaniec Korsz za znęcanie się nad osobą najbliższą trafi za kratki na 7 miesięcy.

Wczoraj kilka minut po godzinie 11.00 kętrzyńscy kryminalni w jednym z mieszkań na terenie miasta zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyznę. 21-latek poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. 21-letni mieszkaniec miasta ma na swoim koncie kradzież. Teraz mężczyzna najbliższe tygodnie spędzi w więzieniu.

Również wczoraj przed godziną 13.00 dzielnicowy z Komisariatu Policji w Korszach na jednej z ulic miasta zauważył spacerującego 37-letniego mieszkańca miasta, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Funkcjonariusz natychmiast zatrzymał mężczyznę. 37-latek ma do odbycia karę 7 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą.

Mężczyźni początkowo zostali osadzeni w policyjnych celach, a następnie trafili do aresztów śledczych.

Źródło: KPP Kętrzyn